konkurs btn

AURAEKO organizacja odzysku sa
Targi Światło 017Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019

Doroczne międzynarodowe wydarzenie na terenie warszawskiego EXPO XXI pod nazwą Międzynarodowe Targi – ŚWIATŁO 2019, już się rozpoczęły. Od wielu lat w czasie Targów Światło odbywają się imprezy pokrewne  ELEKTROTECHNIKA i Wystawą TELETECHNIKA. Podobnie jest w tym roku z tym, że dodatkowo organizowana jest wystawa: „Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec”. W 2 dużych pawilonach swoje produkty i oferty wystawiają liczące się firmy polskie i europejskie, a dwa kolejne pawilony opanowały głównie wystawcy z Chin.

 

Jest co oglądać bo nowe wzory lamp, żarówek, elementów instalacji są ciekawe.
 W zależności od potrzeb zwiedzającego, zainteresowanie budzą nowe modele oświetlenia i osprzętu oświetleniowego tak, ze względu na design, jak również na rodzaj źródła światła, moc użytkową. Oświetlenie: domowe, uliczne, przemysłowe, okolicznościowe i wiele innych rodzajów, to wszystko jest eksponowane, a dodatkowe informacje można uzyskać od przedstawicieli handlowych obecnych na każdym stoisku.

Targi ŚWIATŁO 2019, to także okazja do spotkań przedstawicieli wielu organizacji branżowych, związanych z rynkiem wprowadzania sprzętu elektrycznego
 i elektronicznego, a także rynkiem gospodarowania odpadami, które powstają
 z wprowadzonego sprzętu, po wykorzystaniu jego cech użytkowych. Wśród wielu wystawców obecnych na targach należy odnotować stoisko AURAEKO Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, jej Akcjonariuszy i Klientów. Choć wizualnie targi Światło 2019 prezentują się jako wystawa, to jednak nic bardziej mylnego. Pomiędzy obecnymi na targach zachodzą złożone relacje handlowe, finansowe, sprawozdawcze i związane z edukacją w zakresie ochrony środowiska. Na dokładkę wszystkie te relacje miedzy podmiotami, realizowane są w warunkach wolnej konkurencji, co jak wiadomo nie jest łatwe, ale konieczne.

 

Warto też zauważyć, że w ramach tegorocznych targów mają miejsce imprezy towarzyszące, takie jak:

- rozstrzygnięcie konkursu Liga Specjalistów,

- specjalna strefa warsztatowo-pokazowa zorganizowana przez firmę Schrack Technik,

- Strefa Instalatora – pokazy i konkursy dla instalatorów,

- Strefa samochodów i pojazdów elektrycznych oraz stacji do ładowania,

- Warsztaty teletechniczne dla szkół technicznych, 16 szkoleń dla projektantów, inspektorów nadzoru, kierowników robót, instalatorów, przedstawicieli energetyki, przemysłu, władz samorządowych oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Organizatorem targów jest: Agencja SOMA

Wszystko to w dniach 13–15 marca, w hali EXPO XXI, Warszawa.