konkurs btn

AURAEKO organizacja odzysku sa
mini przewodnik
Mini Przewodnik.

Mini Przewodnik - czyli co mogę zrobić, by wypełnić obowiązki ustawowe związane z odzyskiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz z odzyskiem opakowań i odpadów pakowaniowych i poużytkowych. 

Mini Przewodnik odpowie został stworzony przez zespół specjalistów Auraeko, aby wyjaźnić wszystkie zawiłe sprawy związane z ustawą o ZSEE, a także by doradzić, jak wywiązywać się z obowiązków w sposób kosztowo efektywny.
Mini Przewodnik odpowie na Państwa pytania:  Do czego zobowiązuje mnie ustawa o ZSEE?  Jakie zadania muszę wykonać?  Jakie są koszty wypełniania tych obowiązków?  Czy ktoś mógłby robić to za mnie, bym aj mógł zająć się działalności mojej firmy.

Takie i podobne pytania często nurtują wiele osób w przedsiębiorstwach, które wprowadzają (produkują bądź importują) na polski rynek sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Jeżęli byliby Państwo zainteresowani otrzymaniem egzemplarza naszego Mini Przewodnika, prosimy o kontakt pod adresem:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pliki załączone do aktualności:
Mini Przewodnik