konkurs btn

AURAEKO organizacja odzysku sa
Archiwum

dobre rad czas zaczacZapraszamy gimnazja do ogólnopolskiego konkursu: „Dobre rady na elektroodpady 2011” III edycja.

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy gimnazja z całej Polski do OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU: „DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY” III EDYCJA.

Czytaj więcej...

piknikollek 2010PikniKołłek 2.10.2010r.

AURAEKO zaprasza na piknik ekologiczny- PikniKołłek organizowany przez XXI L.O. im. Hugona Kołłątaja w Warszawie.
Piknik odbędzie się dnia 2.10.2010r. w godzinach od 10:00 do 14:00 na boisku szkolnym XXI LO przy ul. Grójeckiej 93 (wjazd od ul. Pawińskiego).

W programie przewidziano występy uczniów Kołłątaja i zaproszonych gości (koncerty muzyki, pokazy tańca indyjskiego), pokaz ekomody, pokazy gimnastyczne, zawody sprawnościowe, gry i zabawy integracyjne, malowanie twarzy, loterię fantowa, zajęcia plastyczne, pokaz „Fizycznie i ciekawie”, promocję zdrowego stylu życia, wystawę „ Życie świetlówki nie musi kończyć się na śmietniku”.

Czytaj więcej...

dzien ziemi 2010AURAEKO zaprasza na festyn Dnia Ziemi,
który odbędzie się na Warszawskich Polach Mokotowskich w niedzielę (25 kwietnia) w godz. od 10.00.-18.00.

W ramach festynu AURAEKO zorganizujemy:

• Zbiórkę zużytych świetlówek w zamian za torby ekologiczne – w punkcie obok miejsca zbiórki ZSEE, wjazd od RKS Skra (ul. Wawelska). Wymiana 1:1
• Wystawę fotograficzną „Życie świetlówki nie musi kończyć się na śmietnisku” zrealizowana w jednym z najlepszych zakładów unieszkodliwiania zużytych źródeł światła Maya Victory Sp. z o.o. w Bogumiłowie (gmina Kleszczów).
• Warsztaty i zabawy dla dzieci i młodzieży.
konkursKonkurs ofert dla Firm Zbierających
Zapraszamy Firmy Zbierające do udziału w konkursie ofert w zakresie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) 2010.

Czytaj więcej...

konkursKonkurs ofert dla Zakładów Przetwarzania
Zapraszamy Zakłady Przetwarzania do udziału w konkursie ofert w zakresie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) 2010.

Czytaj więcej...

dobre rad czas zaczacDobre rady na elektroodpady czas zacząć!
Wielkimi krokami zbliża się II edycja kampanii edukacji ekologicznej AURAEKO OOSEE S.A. - Dobre Rady na Elektroodpady, przeznaczonej dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Zeszłoroczna kampania pokazała, że gimnazjaliści to ludzie bardzo pomysłowi i mocno zaangażowani w ochronę środowiska.

Czytaj więcej...

zbiorka na warszawskim wawrzeUWAGA! Zbiórka elektrośmieci na warszawskim Wawrze...

Masz w domu zużyty sprzęt elektryczny, bądź elektroniczny (np. komputer, lodówkę, pralkę, itp.) Przynieś go, na najbliższą zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na warszawskim Wawrze.

Czytaj więcej...

dzien ziemi 2009 Dzień Ziemi 26 kwietnia 2009r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach Dnia Ziemi 2009, który w tym roku odbędzie się 26 kwietnia na Polu Mokotowskim. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Auraeko, gdzie czeka na Państwa wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

Wrześniowe zbiórki elektrośmieci51

Wrzesień obfitował w zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...


najblizsze zbiorki zseeNajbliższe zbiórki ZSEE
Kontynuujemy akcję zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, w ramach akcji "Zbieramy elektrośmieci".

Czytaj więcej...

48Zbiórka elektrośmieci w Pcimiu.

Tym razem postanowiliśmy umożliwić mieszkańcom Pcimia i okolic pozbycie się dawno nie używanych lub nie działających urządzeń elektrycznych i elektronicznych. W sobotę, 23 sierpnia 2008r., wspólnie z firmą KARAT Elektro Recykling Sp. z o.o. zorganizowaliśmy w Pcimiu (woj. małopolskie) zbiórkę ZSEE.

Czytaj więcej...

38
Kolejna udana zbiórka ZSEE na Wawrze

Podobnie jak w zeszłym roku, i tym razem zbiórka ZSEE na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie zakończyła się sukcesem. W sobotę, 31 maja udało się zebrać około 7 ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Podobnie jak w zeszłym roku, i tym razem zbiórka ZSEE na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie zakończyła się sukcesem. W sobotę, 31 maja udało się zebrać około 7 ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...

25
Dzień Ziemi 27 kwietnia 2008 roku.

Tegoroczny Dzień Ziemi odbył się 27 kwietnia 2008r. AURAEKO OOSEE S.A. po raz pierwszy wzięła udział w jego obchodach, edukując tłumnie przybyłych Warszawiaków w zakresie postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.

Czytaj więcej...

grozne subst w zuzytych zarowkach
Groźne substancje zawarte w zużytych żarówkach energooszczędnych.

Jednym z niebezpieczeństw zagrażających przyrodzie są związki zawarte w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. W powszechnie używanych świetlówkach, takim związkiem jest rtęć. Stanowi ona zagrożenie nie tylko dla ziemi i wody, ale także dla ludzi i zwierząt.

Czytaj więcej...

targi swiatlo 2008
Auraeko na targach.

Podobnie jak poprzednim razem, i w tym roku uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2008. Targi odbyły się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w dniach 20-22 lutego w Warszawie.

Czytaj więcej...

szkolenie z ustawyoZSEESzkolenie na temat ustawy o ZSEE oraz projektu jej nowelizacji 17 stycznia 2008r.

AURAEKO OOSEE S.A. wspólnie z Polskim Związkiem Producentów i Pracodawców Przemysłu Oświetleniowego zorganizowała szkolenie na temat Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005r. oraz projektu jej nowelizacji. Szkolenie przeznaczone było dla przedstawicieli firm, które wprowadzają bądź zamierzają wprowadzać na rynek polski sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Czytaj więcej...

42 Zbiórka na Wawrze w Warszawie.

20 października zorganizowaliśmy w Wawrze, wspólnie z zakładem przetwarzania Synergis Elektrorecycling kolejną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego tym razem pod hasłem „Posprzątajmy przed wyborami !”

Czytaj więcej...

targi swiatlo 2007 Auraeko na targach ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 2007.

W dniach od 26 do 28 września 2007 uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego oraz Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 2007.

Czytaj więcej...

29 Zbiórka w Międzyrzeczu Podlaskim

Kolejna nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zakończona sukcesem.

Podczas poprzedniej zbiórki w Garwolinie dzięki zaangażowaniu mieszkańców jak i firm z terenu miasta udało się zebrać prawie 10 ton sprzętu!  28 lipca w Międzyrzecu Podlaskim było podobnie. 

Czytaj więcej...

26Zbiórka w Garwolinie

Nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Garwolinie.
Co zrobić ze starą lodówką czy komputerem? Przynieś ją do nas w czasie jednej ze zbiórek, organizowanej w Twojej gminie! Nawet, jeżeli nie masz starego sprzętu, przyjdź i dowiedz się, co należy z nim zrobić!

Czytaj więcej...