konkurs btn

AURAEKO organizacja odzysku sa
Kontakt

Czas to pieniądz 
– to stare przysłowie, które doskonale pokazuje realia pracy każdego człowieka biznesu. 
Rozumiemy, że dla Państwa czas jest na wagę złota, dlatego stworzyliśmy możliwość błyskawicznego kontaktu między Państwem a AURAEKO.

AURAEKO Organizacja Odzysku
Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA

ul. Wincentego Rzymowskiego 30
02-697 Warszawa

Kontakt z biurem 
pon. - pt.: 8.00 – 16.00.
Tel: +48 (22) 313 01 58
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Handlowy
AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.
tel. (22) 313 01 58
fax: (22) 313 01 59
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Administratorem danych osobowych jest AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., ul. Wincentego Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa, tel. 22 313 01 84, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.