18 stycznia, 2016

Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 2016 Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI, 27-29 stycznia 2016 r.

Targi ŚWIATŁO na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych zarówno w Polsce, jak również za granicą. Misja branżowej edukacji, która przez lata przyświecała organizatorom zaowocowała pojawieniem się nowej jakości na polskiej mapie targowej. Formuła pokazów, warsztatów i całkiem nieformalnych spotkań i rozmów spowodowała, że na targi przychodzą architekci, inżynierowie systemów elektrycznych, inspektorzy nadzoru, instalatorzy, ale także przedstawiciele samorządów i zwykli użytkownicy. Tam gdzie są importerzy, producenci czyli wprowadzający sprzęt elektryczny i elektroniczny, tam również jest AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, by zużyty już sprzęt został zagospodarowany. Tak było i tym razem.

Było co oglądać i o co pytać. Ogromnym zainteresowaniem od kilku lat cieszy się technologia LED. Nic dziwnego, bo produkty wykonane w tej technologii są trwalsze niż dotychczasowe, tańsze w użytkowaniu i bezpieczniejsze w eksploatacji i przetwarzaniu. Istnieje szansa, że LED w niedługim czasie wyprze te źródła światła, które zawierają związki rtęci, a w związku z tym, poważnie ograniczone zostaną zagrożenia dla środowiska związane z przedostawaniem się rtęci do ziemi.

Każde targi sprzętu oświetleniowego to także doskonała okazja do zaprezentowania nowych wzorów urządzeń, których w naszych domach bardzo potrzebujemy, takich jak lampy, żyrandole, kinkiety, podświetlenie wnętrz i mebli. Korzystając z pojemności treściowej obrazu zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, co niewątpliwie przybliży charakter targów.