27 marca, 2017

XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017 w Warszawie.

Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w dniach 22-24 marca 2017 roku już po raz dwudziesty piąty gości Targi ŚWIATŁO. To wydarzenie będące pokazem nowych technologii i rozwiązań, a jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej. Tegorocznym targom ŚWIATŁO towarzyszyło wiele wydarzeń skierowanych przede wszystkim do architektów i projektantów wnętrz.

Na ponad 12 tys. m² swoje produkty i rozwiązania pokazało około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów miało swoją premierę na Targach.

Na odwiedzających czekał z kolei bogaty program szkoleń i warsztatów oraz atrakcyjne konkursy i pokazy.

Targi ŚWIATŁO to szkolenia i seminaria, ściśle połączone z prezentacją najnowszego sprzętu i najnowszych technologii. Tradycyjnie już udział w nich wzięło AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, której klientem jest wiele firm produkujących i importujących oświetlenie i urządzenia elektroniczne.

Liczna grupa odwiedzających Targi to przedstawiciele władz samorządowych i przedstawiciele jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych, tak oświetlenia drogowego, jak i oświetlenia wewnętrznego w obiektach publicznych. Do tych osób skierowane są seminaria, szkolenia i konferencje dotyczące m.in. oświetlenia drogowego.

Dla młodszego pokolenia było też coś interesującego. Ekspozycje: RYTM ŚWIATŁA oraz LAMPA DLA MAŁOLATA, poza dorosłymi, znalazły także zainteresowanie młodzieży odwiedzającej targi.

Organizatorem targów jest Agencja SOMA Sp. J.